vizos į Kanadą

vizos į Kanadą kaina

Kanados turistinis leidimas (ETA) Lietuvos Respublikos piliečiams

Vizų tipas
Vizos sutvarkomos per
nuo 2-4 darbo dienų
Daugkartinė, ETA galios iki paso galiojimo pabaigos, bet ne ilgiau kaip 5 metus.
30€
Dokumentai reikalingi gauti vizai:
  • Pasas, kurio galiojimo terminas, pasibaigus vizos galiojimo laikui, turi būti ne trumpesnis nei 6 mėn. Pasas negalios, jei susidėvėjęs, įplyšęs (asmens tapatybės kortelė netinka).
  • Anketiniai duomenys: gyvenamoji vieta, kontaktinis telefonas, darbovietė ir pareigos;
  • Sveikatos draudimas nėra privaloma sąlyga gauti vizą į Indiją, Tačiau rekomenduojame vykstantiems svetur įsigyti kelionės draudimą. Draudimą galimą įsigyti mūsų agentūroje.
Pastabos:

Nuo 2015 m. rugpjūčio 1 d. Kanada pradėjo taikyti elektroninę kelionių leidimo sistemą – eTA (Electronic Travel Authorization), kurioje užsiregistravusiems Lietuvos Respublikos piliečiams, tame tarpe ir tiems, kurie neturi biometrinių pasų, vykstantiems į Kanadą oro transportu, vizų nereikia, tačiau yra suteikiamas elektroninis patvirtinimas keliauti į Kanadą.

Nuo 2016 m. kovo 15 d. registracija per minėtą sistemą yra privaloma ir visi Lietuvos Respublikos piliečiai, atvykstantys oro transportu (išskyrus turintys Permanent resident statusą Kanadoje), turi turėti elektroninį patvirtinimą keliauti į Kanadą. Elektroninis patvirtinimas keliauti į Kanadą galioja iki 5 metų.

Lietuvos piliečiams vykstantiems ilgalaikiam vizitui į Kanadą, studijų ar darbo tikslais, reikalavimai nesikeičia. Jiems ir toliau bus reikalinga viza.

Neradote jus dominančio atsakymo? Susisiekite su mumis +370 (682) 47-449